Kto rozpozna złodzieja? - Komunikaty - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Komunikaty

Kto rozpozna złodzieja?

Policjanci z Zawiercia poszukują mężczyzny podejrzanego o kradzież roweru. Do przestępstwa doszło wieczorem przy placówce banku na ul. Bohaterów Westerplatte. Złodzieja zarejestrowała kamera. Niestety, zła jakość nagrania utrudnia jego identyfikację. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy prosimy kierować pod nr tel. 32 67 38 255 lub na adres e-mail: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość!

Poszkodowana pozostawiła rower na chwilę przed wejściem do placówki bankowej. Złodziej wykorzystał brak zabezpieczenia i skradł go. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę. Niestety było już ciemno i nagranie jest bardzo słabej jakości. Poszukiwany mężczyzna może mieć około 30 – 40 lat i krótko obcięte włosy. Był ubrany w charakterystyczną ciemną kurtkę z jasnym poziomym paskiem na plecach oraz na klatce piersiowej. Podobne szerokie paski były wszyte wzdłuż rękawów.

Wszelkie informacje mogące pomóc w identyfikacji sprawcy prosimy kierować pod nr tel. 32 6785 237 lub 32 6738 255. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres e-mail: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl. lub za pomocą formularza „Powiadom nas”.

W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 6.29 MB)