Wiadomości

Objęty kwarantanną podziękował porębskim policjantom

Data publikacji 30.03.2020

Mieszkaniec Poręby, który przebywał na kwarantannie, podziękował mundurowym tamtejszego posterunku. Mężczyzna w krótkiej wiadomości wyraził swoją wdzięczność za zainteresowanie jego stanem zdrowia i potrzebami.

W miniony piątek Kierownik porębskiego Posterunku Policji otrzymał maila. W kilku słowach mieszkaniec Poręby, który przebywał na kwarantannie, podziękował za policyjną pomoc. Wyrazy wdzięczności dotyczyły zarówno kontroli stosowania się do zaleceń, ale także, a może przede wszystkim zainteresowania mundurowych jego samopoczuciem i potrzebami. Jak twierdzą policjanci, ich działanie nie było niczym nadzwyczajnym, jednak miłe są dla nich słowa wdzięczności:

„Serdecznie dziękuję Policjantom, którzy podczas trwania mojej kwarantanny nie tylko interesowali się, czy jestem w miejscu jej odbywania, ale również ważne było dla nich to, jak się czuję i czy mi czegoś nie potrzeba. Czułem, że mogę zawsze liczyć na ich pomoc. Pozdrawiam"

Uznanie należy się również wszystkim tym, którzy objęci kwarantanną domową stosują się do zaleceń. W ten sposób pokazują, że zależy im przede wszystkim na bezpieczeństwie otaczających je osób.

Pamiętajmy!!!

Pozostając w domu, dbasz o bezpieczeństwo swoje i innych !!!

Powrót na górę strony