Wiadomości

Posiadał znaczną ilość narkotyków

W miniony piątek funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Zawierciańskiej Komendy zatrzymali, 24-letniego mieszkańca Poręby, który posiadał w mieszkaniu znaczne ilości środków odurzających. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, o jego dalszym losie zdecyduje Sąd.

W miniony piątek kryminalni z Zawierciańskiej Komendy zatrzymali 24-letniego mieszkańca Poręby. W trakcie prowadzonych czynności w mieszkaniu policjanci ujawnili znaczne ilości środków odurzających. Już wstępne badanie zabezpieczonych narkotyków wskazywało na to, że są to substancje odurzające, co potwierdziła opinia biegłego z zakresu toksykologi. Z zabezpieczonej amfetaminy można było przygotować 7352 porcje dilerskie, z suszu roślinnego 176 porcji, a z (3-CMC)-chlorometkatynonu 1069 porcji.
W niedzielę Sąd Rejonowy w Zawierciu, na wniosek Prokuratury zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. W sprawie zostało wszczęte śledztwo. Mężczyźnie grozi teraz kara pozbawienia wolności do 10 lat.

  • Na zdjęciu widoczny jest biały proszek w woreczku foliowym.
  • Na zdjęciu widoczny jest susz roślinny. Widok z góry, na okrągły pojemnik.
  • Na zdjęciu widoczna jest zbrylona substancja koloru jasno różowego, w woreczku foliowym.
Powrót na górę strony