Wiadomości

Podziękowania dla policjantów wydziału kryminalnego

Na ręce Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu, wpłynęły podziękowania dla policjanta z Wydziału Kryminalnego. Kobieta wyraziła uznanie i słowa pochwały za profesjonalne i rzeczowe podejście do swoich obowiązków. Dzięki zaangażowaniu w prowadzone działania pokrzywdzona odzyskała swoje mienie.

Nie tylko policjanci w terenie mają możliwość zaangażowania się w niesienie pomocy. Co prawda, to oni najczęściej mają do czynienia z ludzkimi tragediami, które widoczne są na ulicach, czy domach. Jednak również policjanci z innych pionów angażują się w rozwikłanie niekiedy bardzo trudnych spraw dotyczących przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu, ale także tych sytuacji, w których ktoś poniósł straty materialne.
Na ręce Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu, wpłynęły podziękowania od kobiety której został skradziony laptop. W przesłanej wiadomość podziękowała za zaangażowanie zarówno jednego z policjantów, jak i całego zespołu zawierciańskiego Wydziału Kryminalnego w prowadzone czynności związane z odzyskaniem utraconego minia.

  • Na zdjęciu widoczne są podziękowania dla policjantów pionu kryminalnego Zawierciańskiej Komendy.
Powrót na górę strony